hel@brogaz.pl

O NAS

Dajemy radość ludziom

Jesteśmy firmą rodzinną z prawie 30 letnim doświadczeniem na rynku. Tworząc naszą firmę oparliśmy ją na czterech filarach: wiarygodności, kompetencji, sumienności oraz zaufaniu do klienta. Rozpoczynaliśmy naszą działalność od dystrybucji gazu płynnego a następnie poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż gazów technicznych. Dzięki współpracy z firmą Linde, lidera na polskim rynku, oferujemy naszym Klientom pełny wachlarz, najlepszych jakościowo gazów technicznych. Około 10 lat temu nasza firma zaczęła rozwijać w dwóch zasadniczych kierunkach. Pierwszym z nich jest zaopatrzenie lokalnych przedsiębiorców, głównie z branży metalowej, w gazy techniczne i środki produkcji.

Od roku 2012 rozpoczęliśmy import butli z helem do balonów. Produkty te stały się hitem nie tylko w Polsce ale w całej Europie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od kliku lat samodzielnie napełniamy butle helem i konfekcjonujemy gotowy produkt. Nasze butle produkuje zgodnie z najwyższymi normami europejskimi, światowy lider produkcji stalowych pojemników ciśnieniowych. Hel do balonów pochodzi z polskiej kopalni należącej do Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazowego. Nasze balony produkuje europejski lider, spełniają one najwyższe standardy estetyczne, jakościowe i bezpieczeństwa użytkowania. Nasze balony są tak dobre i bezpieczne, że spokojnie mogą bawić się nimi dzieci. Dzięki temu, iż samodzielnie napełniamy bule helem oraz posiadamy odpowiednio duże zaplecze magazynowe, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie w ciągu 2 – 3 dni roboczych.

O FIRMIE

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 25 lat rozwija się w oparciu o cztery filary: wiarygodność, kompetencje, sumienność oraz zaufanie do klienta.

ADRES

BROGAZ s.c.
66-470 Kostrzyn nad Odrą
ul. Prosta 19
tel. 95 752 35 66
hel@brogaz.pl

NA SKRÓTY

Autor strony: Michał Paluszek